Naučím Vás, jak být na Facebooku profitabilní.​

Posledních 5 let se aktivně věnuji Facebook reklamám a měsíčně spravuji miliony Kč. Pokud se chcete naučit správně Facebook reklamy, nebo chcete zkonzultovat Vaše kampaně, jsem tu pro Vás.​

Co nabízím?

Školení, které se zamilujete.

Nahazujete jednu kampaň za druhou a stále se Vám nedaří Facebook reklamu nastavit tak, aby Vám konečně vydělávala? Neumíte správně testovat, vyhodnocovat, upravovat budgety, nebo se ztrácíte v nastavení Business Manageru? Pak by právě moje školení mohlo pro Vás být to pravé ořechové.

Jestliže do reklamy nevkládáte vyšší částky, konkrétně se budeme bavit o zhruba 100 000 Kč měsíčně a více, je prakticky nemožné být po zaplacení agentury v plusu. Průměrná agentura si totiž bude za svoji práci a své know-how účtovat průměrně 20-30 000 Kč měsíčně, což u klientů s malým budgetem kompletně eliminuje možnost být v zelených číslech.

Největší výhodou mého školení je skutečnost, že probíhá on-line v reálném čase. Jelikož se jedná o individuální školení, můžete být jistí, že získáte maximum informací, které právě Vy potřebujete. Můžeme se kouknout do Vašeho účtu, ukázat si konkrétní případy, problémy a jejich krátkodobá či dlouhodobá řešení.

Proč já?

Praxe

Školit vás budu přímo já, tedy člověk, který spravoval/spravuje FB kampaně přes 100 firem s rozpočty v řádech milionů korun. Věřím tedy, že dokážu zodpovědět na každou Vaši otázku.

Žádná omáčka

Na rozdíl od online kurzu se dozvíte pouze informace, které Vás zajímají. Dopodrobna tak rozebereme to, co Vás ve Facebook reklamě trápí a přímo na školení si řekneme, jak dané problémy vyřešit.

Rychlost

Můžete strávit desítky až stovky hodin googlováním Vašeho problému, nebo jej můžete vyřešit v krátkém čase na on-line školení. Díky svým zkušenostem jsem řešil už nespočet problému, takže věřím, že mezi nimi je i ten Váš. 🙂

O mně

👋 Ahoj, já jsem Jirka Pernica!

V minulosti jsem z nuly vybudoval úspěšný e-shop s náramky díky kterému jsem pochopil, jak silná dokáže Facebook reklama být.

O pár let později jsem získal pozici Facebook specialisty v jedné z největších marketingových agentur v ČR a spravoval kampaně pro více než 50 klientů.

Aktuálně spravuji reklamy firmám jako Usušil & syn, FitandHealth nebo OnGlazz. Měsíčně investuji rozpočty v řádech milionu korun s pozitivní návratností.

Neustále testuji nové strategie a neustále zlepšuji své dovednosti ve Facebook reklamě. Navíc jako jeden z mála v Česku patřím k oficiálním marketingovým partnerům Facebooku.

Z kapacitních důvodů nespolupracuji s každým, naopak spolupracuji pouze s pár pečlivě vybranými klienty, u kterých vím, že jim jsem schopen vygenerovat úžasné výsledky.

Možná jste právě Vy tento typ klienta a bylo by mi ctí to zjistit. Zarezervujte si bezplatnou konzultaci a pojďme se o tom pobavit! 🙂

Časté dotazy

Cena za hodinovou konzultaci činí 2 000 Kč/hodina včetně DPH.

Pokud máte zájem o delší školení (skládající se z více témat, ať už pro jednotlivce nebo firmy), zarezervujte si bezplatnou konzultaci nebo mě kontaktujte na e-mail a já pro Vás vypracuji individuální nabídku. Cena se v tomto případě odvíjí od náročnosti a délky.

Preferuji Google Meet ale pokud byste chtěli jinou platformu/aplikaci, není problém. 

Ideální bude, když si sepíšete vše, co Vás trápí. Na školení se pak můžeme přímo zabývat konkrétními problémy, se kterými se potýkáte.

Pokud Váš klient udělí souhlas k nasdílení reklamního účtu, či pouze ukázku skrze sdílenou plochu, můžeme si projít konkrétní kampaně a kouknout se na to, co Vás trápí.